Sevgililer Günü Kampanyası 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Gümüş Kalp Kolye Hediye
Sevgililer Günü Kampanyası 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Gümüş Kalp Kolye Hediye

* Yeni üyelik, doğum günü vb. indirim kuponu kullanılan alışverişlerde hediye ürün gönderilmez.

*Hediye ürün 925 ayar gümüştür.

* Kampanya tek sepette yapılacak olan 1500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

*1500 TL ve katları olan alışverişlerde 1 hediye üründen fazlası hakedilmiş olmaz, lütfen satış personellerimizi bu şekilde istekler ile zor durumda bırakmayınız, 1500 TL ve üzeri olan tek sepet alışverişinde 1 hediye ürün gönderilir.

* Bu kampanya farklı Aslı Gold kampanyaları ile birleştileştirilemez, paraya çevrilemez, hediye ürün tutarı kadar indirim talebinde bulunulamaz.

ÖNEMLİ:   *Hediye ürünü sepet sayfasında sepetinize eklemeniz gerekmektedir.

1) Kampanya 1500 TL ve üzerindeki 14 Ayar Altın ve Pırlanta ürün kategorilerindeki alışverişlerde geçerlidir.

3) 10.01.2022 Tarihi öncesinde siparişi verilmiş alışverişlerde hediye ürün talep edilemez. 
*Bu tarih öncesi verilmiş İsim yazılabilen ve kişiselleştirilmiş modellerin siparişleri iptal edilemez, kampanyaya dahil edilmesi istenilemez.

4) Kampanya diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

5) Kampanya döneminde yapılan alışverişlerde faydalanılan indirim hakkı, kampanya dönemi bitiminden itibaren satın alım, iade ve değişim işlemlerinde kullanılamaz, bu konuda herhangi bir hak talep edilemez.

6) Kampanya bitiş tarihi 20.02.2022 dir. Aslı Gold bu kampanyayı erken sonlandırma veya uzatma hakkına sahiptir.

7) Herhangi bir sistemsel veya yazılımsal hata sonucu usulsüz, diğer kampanya koşullarına aykırı kullanımlarda siparişiniz iptal edilir.

8) Yurtdışından satın alınan ürünlerde değişim iade yapılamamaktadır, hediye ürün gönderimi yapılmaktadır.

9) Müşteri, kampanya döneminden önce farklı bir indirimden yada kampanyadan faydalanılmış ise, değişim ve iade süreci içinde veya ürün üretim aşamasında olsa dahi bu kampanyadan faydalanamaz.

10) Ürün iadelerinde hediye ürün hakedişi kazanıldıysa geri gönderilmesi gerekmektedir, geri gönderilmemesi durumunda ürün tutarı olan 349 TL iade tutarından düşülerek iadesi yapılır.

11) Hediye ürün sabittir, beğenmedim/ farklı bir ürün gönderir misiniz  ve hediye ürünü istemiyorum tutarı kadar indirim yapar mısınız gibi taleplerde bulunulmamasını rica ederiz.

Not: Bu kampanya 10.01.2022 09:24 tarihi ile 20.02.2022 09:24 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyalar koşulları sağladığınız taktirde uygulanır.