Aslı Yıldırım Kimdir?

Aslı Yıldırım Kimdir?

Aslı Gold Kuruluş Hikayesini Bir de Bizden Dinleyin.. Aslı Yıldırım, altın takı sektörüne çok küçük yaşlarda mesleğin çıraklık basamağından başlamış ve adım adım kariyer hedeflerine ulaşmış bir kadın girişimcidir.

2001 Yılında başladığı meslek hayatına öncelikle mağaza satış destek personelliğiyle adım atmış sonrasında sektör devlerinden olan bir markanın değerli/yarı değerli taşlar bölümünde çalışmıştır. 2005 yılında anne olan Aslı Yıldırım mesleğe birkaç yıl ara verdikten sonra yine sektörün ileri gelen bir pırlanta firmasında muhasebe alanında 8 ay çalıştıktan sonra firmanın e-ticaret bölümüne çalışmaya devam etmiştir. Burada e-ticaret sektörünün ne kadar mucizevi bir büyüklüğe ve geleceğe sahip olduğunu görmüş eşinin de ortaklığının bulunduğu altın takı- mücevher üreticisi oldukları fabrikada sıfırdan bir birim kurmaya karar vermiş ve bunu başarıyla tamamlayıp 8 yıl bölümün işletmeciliğini yapmıştır.

Bu süre sonrasında ise bölümün idaresini kendilerine bırakarak kendi markası olan Aslı Gold ‘u bir kadın girişimci olarak sıfırdan inşa etmiştir.
Tek başına girişimde bulunduğu ve geçtiği onca zorlu süreci yıllardır edindiği tecrübeleri ile bertaraf ederek yoluna nizami olarak devam etmiş ve tüm kuyumcu çevresinin ona destekleri ile yepyeni ve de her gün gelişen bir model skalası ile Aslıgold.com ‘u hayata geçirmiştir.

Hedefleri arasında ülkesine istihdam sağlayacağı bir iş ve gelişen çağın en popüler mesleklerinden biri olan e-ticaret sektöründe adını altın harfler ile kazımak var. Gelecek 5 yıl içerisinde satışlarını yükseltmenin yanında mücevher sektöründe bu işe gönül vermiş firmalara e-ticaret danışmanlık hizmeti de vermek var.

Sektörün bu alanda büyümesinden ve bu pastadan alınacak her payı seve seve paylaşmaya gönüllü olan Aslı Yıldırım ‘ın temel felsefesi her zaman “modeli iyi olan ve modeli müşteriye en iyi sunan kazanır” olmuştur.

Ödeme alanında müşterilerine her türlü çeşitliliği ve güven ortamını web sitesinde sağlayan Aslı Gold özel hediye kutuları, kargo sunumu/gönderim, faturalı alışveriş gibi içinizi ferahlatacak her türlü imkanı sunmaktadır.

Her zaman güvenle alışveriş yapabileceğiniz web sitemiz ile sadece bir defa değil her altın takı alışverişinizde aklınıza gelen ilk isim olmaya talibiz.

Her sipariş ile ayrı ayrı ilgilenen Aslı hanımla her zaman 0552 625 63 52 nolu telefondan ister arayarak ister whatsapp üzerinden iletişime geçebilir, yaşadığınız ister memnuniyet, ister sorularınızı kendisi ile bizzat paylaşabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

Saygılarımızla
Aslı Gold