Garanti Şartları

Asligold.com web sitesindeki tüm ürünler Aslı Gold'un garantisi altında, sertifikasıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 1 yıldır. 1 yıl boyunca satın almış olduğunuz ürünlerin bakımları firma tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. (Tamir ve bakım gönderilerinde kargo ücreti müşteriye aittir.) Bununla birlikte Aslı Gold, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır.
Satın alınan ürünlerin herhangi bir parçasında kopma ve kopan parçanın kaybolması halinde Aslı Gold'dan kaybolan parçanın tanzimi talep edilemez, bu durum garanti kapsamına girmemektedir. 
Aslıgold.com dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Aslı Gold dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında tarafınıza eğer poşet barkoduyla ilgili gönderilen mail'deki güvenlik numaralarıyla karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik yada hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Asligold.com sipariş yetkilisine, durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz, Aslı Gold.