Mayıs Ayına Özel İpek Şal Hediye
Mayıs Ayına Özel İpek Şal Hediye

* Yeni üyelik, doğum günü vb. indirim kuponu kullanılan alışverişlerde hediye ürün gönderilmez.

* Kampanya tek sepette yapılacak olan 3500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

*3500 TL ve katları olan alışverişlerde 1 hediye üründen fazlası hakedilmiş olmaz, lütfen satış personellerimizi bu şekilde istekler ile zor durumda bırakmayınız, 3500 TL ve üzeri olan tek sepet alışverişinde 1 hediye ürün gönderilir.

* Bu kampanya farklı Aslı Gold kampanyaları ile birleştileştirilemez, paraya çevrilemez, hediye ürün tutarı kadar indirim talebinde bulunulamaz.

ÖNEMLİ:   *Hediye ürünü sepet sayfasında sepetinize eklemeniz gerekmektedir.

1) Kampanya 3500 TL ve üzerindeki 14 Ayar Altın ve Pırlanta ürün kategorilerindeki alışverişlerde geçerlidir.

3) 11.04.2022 Tarihi öncesinde siparişi verilmiş alışverişlerde hediye ürün talep edilemez. 

4) Kampanya diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

5) Kampanya döneminde yapılan alışverişlerde faydalanılan indirim hakkı, kampanya dönemi bitiminden itibaren satın alım, iade ve değişim işlemlerinde kullanılamaz, bu konuda herhangi bir hak talep edilemez.

6) Kampanya bitiş tarihi 14.05.2022 dir. Aslı Gold bu kampanyayı erken sonlandırma veya uzatma hakkına sahiptir.

7) Herhangi bir sistemsel veya yazılımsal hata sonucu usulsüz, diğer kampanya koşullarına aykırı kullanımlarda siparişiniz iptal edilir.

8) Yurtdışından satın alınan ürünlerde değişim iade yapılamamaktadır, hediye ürün gönderimi yapılmaktadır.

9) Müşteri, kampanya döneminden önce farklı bir indirimden yada kampanyadan faydalanılmış ise, değişim ve iade süreci içinde veya ürün üretim aşamasında olsa dahi bu kampanyadan faydalanamaz.

10) Ürün iadelerinde hediye ürün hakedişi kazanıldıysa geri gönderilmesi gerekmektedir, geri gönderilmemesi durumunda ürün tutarı olan 499 TL iade tutarından düşülerek iadesi yapılır.

11) Hediye üründeki şal rengi farklılıklar gösterebiliir, beğenmedim/ farklı bir ürün gönderir misiniz  ve hediye ürünü istemiyorum tutarı kadar indirim yapar mısınız gibi taleplerde bulunulmamasını rica ederiz.

12) Saf İpek Şal hediye kampanyamızda her ürün özel el işçiliği ile yapıldığından ürün reklerinde ve desenlerinde farklılık olabilmektedir. 
İpek şal hediyesinde değişim talebi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

Not: Bu kampanya 11.04.2022 00:20 tarihi ile 31.05.2022 00:00 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyalar koşulları sağladığınız taktirde uygulanır.